Beste Herkenaar
De gemeenteraadsverkiezingen staan voor de deur. Om het stadsbestuur en de politieke partijen te helpen bij het bepalen van hun beleidsprogramma voor de volgende legislatuur hebben vzw Beukenhof, vzw Elckerlyc, vzw De Beemdgalm, basisschool De Kameleon en de kerkfabriek gezamenlijk een memorandum opgesteld voor (de verenigingen van) Sint-Lambrechts-Herk. Dit is uniek en wijst op de sterke nood die ze aanvoelen om gezamenlijk hun verwachtingen uit te spreken t.a.v. de gemeentelijke overheid en op de intentie om in de toekomst nauwer met elkaar te willen samenwerken.
In dit memorandum worden de verschillende vzw’s voorgesteld en de rol beschreven die ze vervullen t.a.v. het verenigingsleven. Daarnaast vermeldt de nota de noden van de (verenigingen van de) diverse vzw’s die op korte, halflange en lange termijn om een oplossing vragen. Op het einde van het memorandum zijn deze beknopt samengevat.
Vele verenigingen hebben zich positief over dit memorandum uitgesproken. De Herkse verenigingen verdienen de zo essentiële ondersteuning van de stad Hasselt. Wij hopen dat de politiek deze noden erkent en bereid is om – samen met de betrokken vzw’s en vereningen – te zoeken naar degelijke oplossingen. Wij hebben alvast de burgemeester en schepenen, de gemeenteraadsleden en de voorzitters van de Hasseltse politieke partijen uitgenodigd voor een overleg.
Het memorandum is terug te vinden op de website als pdf
Voor bijkomende informatie kun je terecht op volgend mail adres : sterkherk@proximus.be .
Met vriendelijke groeten,
Vzw Beukenhof Vzw Elckerlyc Vzw Beemdgalm
Basisschool de Kameleon
Kerkfabriek Sint-Lambrechts-Herk
Gezocht: Aloë veraplanten voor proefproject Madagascar!
Nieuw boek werpt een unieke blik op de geschiedenis van Sint-Lambrechts-Herk
Herk Sport Hasselt ontvangt steun voor vrouwenvoetbal dankzij WK-doelpunten Rode Duivels
Alida Vanholst (83) bekroond als BeHero voor bijna 40 jaar inzet voor de Mombeekvallei
Begeleider naschoolse opvang
Te huur Instapklaar 2-slpk app
Vacature Schrijnwerker CNC
Back 2 Balance start Running Bootcamp in Beukenhof: samen toewerken naar Dwars Door Hasselt
Schoonmaker gezocht
Winkelbediende traiteurafdeling Delhaize Sint-Lambrechts-Herk
B-Cool versterkt groeiplannen door samenwerking met Bumaco Group
Finaliste Miss DeLuxe2027 Sanne Vanderspikken voelt zich heerlijk met WE LOVE MISSES en Miss De Luxe
Open Tuinen
Chiro en KSA Sint-Lambrechts-Herk slaan handen in elkaar tijdens de blok
Instapklaar duplex appartement met terras en ondergrondse garage.
Turn-it Vzw zet kinder- en jeugdturnen stop na tien jaar werking.
Breng je afvalzakken deze zomer naar het recyclagepark.
Blijf deze zomer in beweging met Harmony Pilates & Yoga
Te Koop Steenberg 6
Wijnbouwer Koen geridderd tijdens Kapittelbanket van de Haspengouwse Fruyteniers
Handelspand te koop Sint-Truidersteenweg 506/A
Dag Van De Buren: De Berlaymontstraat en de Cottereaustraat
Het wijkkrantje in De Nieuwe Hasselaar
1ste keer dag van de buren op Steenberg

